Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Za nami drużynowe zawody tenisa stołowego chłopców - Powiat Wodzisławski

Za nami drużynowe zawody tenisa stołowego chłopców

9 października 2017 r. w sali sportowej Branżowej Szkoły I Stopnia w Radlinie odbyły się drużynowe rozgrywki w tenisie stołowym chłopców.

W zawodach brały udział reprezentacje czterech szkół: I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śl. w Wodzisławiu Śl., Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w  Wodzisławiu Śl., Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. i Branżowej Szkoły I stopnia w  Radlinie.

Turniej wygrała drużyna Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego w Wodzisławiu Śl. w składzie: Kamil Smołka i Marek Kowol. Prócz nich do następnego szczebla rozgrywek awansowali również  zawodnicy Zespołu Szkól Technicznych w  Wodzisławiu Śl.

Wszystkim gratulujemy!