Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Z końcem miesiąca bez kursów komunikacji powiatowej do Chałupek i Krzyżanowic - Powiat Wodzisławski

Z końcem miesiąca bez kursów komunikacji powiatowej do Chałupek i Krzyżanowic

Informujemy, że z uwagi na bardzo małe zainteresowanie ze strony pasażerów (średnio miesięcznie poniżej 1 pasażera na kurs) z dniem 30 października br. na odcinkach Odra – Chałupki (na linii 33) i Buków – Krzyżanowice (linia 42) kursowanie autobusów zostanie zawieszone.

Autobus na przystanku, w tle centrum przesiadkowe

Autobusy linii 33 na odcinku Wodzisław Śl. – Odra kursować będą praktycznie bez zmian. Z kolei autobusy na linii 42 na odcinku Wodzisław Śl. – Buków kursować będą  z drobnymi korektami w odjazdach poszczególnych kursów. Szczegóły zostaną podane wkrótce na stronie internetowej Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej – przejdź do strony (link, nowe okno).