POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia, Galeria zdjęć

Wyróżniają się w działalności kulturalnej

131 uczniów i 28 nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych wyróżniających się w działalności kulturalnej zostało we wtorek uhonorowanych przez władze Powiatu Wodzisławskiego. Uroczysta gala odbyła się w Zespole Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śl. w Wodzisławiu Śl.

Wyróżniający się uczniowie wraz z opiekunami aktywnie brali udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych, plastycznych, fotograficznych, teatralnych oraz uczestniczyli w szkolnych imprezach okolicznościowych.
– Cieszymy się, że zostałyśmy dostrzeżone wśród całej społeczności szkolnej. Jest to dla nas  ogromne wyróżnienie – mówią Kasia i Sonia, uczennice ZSP Nr 1 w Rydułtowach.

Osoby, które zostały uhonorowane wyróżniają się niezwykłym poświęceniem i zaangażowanie w tym co robią. – Jestem pełen podziwu dla Waszej działalności kulturalnej. Mimo powszechnej komputeryzacji i informatyzacji, które pochłaniają coraz większą część naszego czasu i ograniczają bezpośredni kontakt, z otoczeniem, potraficie znaleźć motywację, czas i chęć na udział w próbach, koncertach, spektaklach czy konkursach – podkreślał Starosta Tadeusz Skatuła.

Młodzież i opiekunowie z rąk Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu Eugeniusza Wali odebrali listy gratulacyjne oraz symboliczny upominek. Dla wszystkich zebranych wystąpił jazzowy zespół muzyczny „Friends”, który wykonał standardy muzyki rozrywkowej.

Wśród wyróżnionych osób znaleźli się:

Opiekunowie: Katarzyna Kolorz, Helena Matys, Beata Robakowska, Renata Szymanek

Magdalena Lech, Paweł Malerz, Ilona Łatka, Kamil Falenta, Karina Kotas, Michał Cebula
Anna Winkler, Mateusz Lisiecki, Karolina Szymanek, Michał Ptaszyński, Dominika Sosna, Łukasz Obiegły, Ewa Brudny, Aleksandra Chmielewska, Marta Zbroja, Weronika Stus, Sabina Nietrzpiel Katarzyna Kieś

Opiekun: Małgorzata Chodura

Karina Kozub, Monika Rymiszewska

Opiekunowie: Anna Zimoch, Monika Hibner, Ewelina Limanowska-Golda, Piotr Frączek

Daniel Czerwik, Mateusz Brzoska, Dawid Kwiatoń, Mateusz Mazur, Dawid Pawela, Łukasz Jackowski

Opiekun: Sylwia Bańczyk

Tomasz Zaporski, Błażej Kopiec, Szymon Moczarski, Dominika Zimoń, Sebastian Fojcik, Krystian Szulik, Ewelina Paszek, Kamila Sówka

Opiekunowie: Ilona Bazan, Anna Rynkiewicz – Ryszka

Michał Banasiak, Dawid Boldys, Michał Fiołka, Daniel Fojcik, Klaudia Kurant, Michał Kluba, Przemysław Machnik, Magdalena Małecka, Sara Mendrala, Wojciech Pawliczek, Jacek Samul, Bogumił Staniczek, Andrzej Warczok, Kamil Zuzga

Opiekunowie: Joanna Bizon, Jolanta Schewior

Patryk Pukowiec, Łukasz Klimas, Katarzyna Wintoniak, Grzegorz Kozub, Leszek Żydek, Karolina Prokop, Wojciech Obstój, Izabela Wita, Aleksandra Sachs, Paulina Szymkowiak, Kamila Oślizło, Karolina Konopka, Monika Pańczyk

Opiekunowie: Władysława Bańczyk, Iwona Ryż, Katarzyna Koszorz, Gabriela Nocoń,
Ewa Faroń, Joanna Kramarczyk

Martyna Chmielewska, Aleksandra Sitek, Dorota Sitek, Paweł Janeta, Justyna Adamczyk, Krzysztof Łobuziak, Piotr Reclik, Agata Skaba, Jagoda Bojarczuk, Monika Czogalik, Tymoteusz Cieciera, Sabina Capek, Martina Capek, Marta Hanzlik, Wojciech Ciuraj

Opiekunowie: Barbara Budka, Jolanta Kuźbińska- Kin, Anna Politowicz,
Anna Przybyła- Skatuła, Marlena Salamon- Żymełka, Aleksandra Wycisk- Gola

Robert Adamczyk, Karolina Boryczka, Urszula Warzecha, Weronika Chłapek, Tomasz Job, Magdalena Tytko, Patryk Kamiński, Rafał Kawczyński, Marek Trzebowski, Zuzanna Kondziołka, Małgorzata Konopka, Wiktoria Tomala, Katarzyna Kowalska, Majka Kowalska, Marta Serafin, Aldona Krakowska, Natalia Krawczyk, Dawid Rączka, Agnieszka Maciejczyk, Piotr Kroczek, Patryk Skrzyszowski

Opiekunowie: Krystyna Osińska-Francuz, Katarzyna Konofał

Agata Mołdrzyk, Jessica Szczyrba, Rafał Salich, Łukasz Bizoń, Karolina Nowak    , Barbara Sowińska, Katarzyna Jędrysik, Martyna Wycisk, Sonia Szczegielniak, Patrycja Buko, Roksana Durczok, Aneta Tront, Roksana Jędryca , Marek Lepczak, Olimpia Malina