Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki pacjentek położnictwa i ich dzieci ujemne - Powiat Wodzisławski

Wyniki pacjentek położnictwa i ich dzieci ujemne

Jak poinformowała dyrekcja Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i w Wodzisławiu Śl., wczoraj w nocy do szpitala dotarły wyniki badań na obecność koronawirusa u dzieci i pacjentek, które w ostatnim okresie urodziły na oddziale ginekologiczno-położniczym w wodzisławskim szpitalu.

dziecko

Wyniki wszystkich 13 pacjentek-położnic, zarówno tych, które już zostały wypisane ze szpitala, jak i tych, które ze wskazań medycznych nadal w nim przebywają są ujemne. Brak obecności koronawirusa stwierdzono również u wszystkich noworodków.