Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki otwartego konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Wodzisławskiego w zakresie kultury, sportu lub rekreacji - Powiat Wodzisławski

Informujemy, że Zarząd Powiatu Wodzisławskiego przyznał dotacje w otwartym konkursie ofert, którego celem było wyłonienie i dofinansowanie projektów na realizację w 2010 r. zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w zakresie kultury sportu lub rekreacji.

I – w zakresie kultury złożono 6 ofert. Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Wodzisławskiego dwie z nich otrzymały dofinansowanie:

1. Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie
    Tytuł zadania: „Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych Powiatu Wodzisławskiego”
    Ilość punktów: 22,6/26
    Przyznana kwota dotacji: 3.325,00 zł.
  2. Grupa Artystyczna „Konar” w Rydułtowach
    Tytuł zadania
    : „Pracownia Artystycznych Wrażeń – PAW”
    Ilość punktów
    : 15,2/26
    Przyznana kwota dotacji
    : 3.000,00 zł

II – w zakresie sportu lub rekreacji złożono 12 ofert, z czego dotację otrzymali:

1. Miejski Uczniowski Klub Sportowy „JEDYNKA” Pszów
      Tytuł zadania:
      „Organizowanie imprez, zajęć i zawodów sportowo – rekreacyjnych dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego poprzez organizację cyklu turniejów GRAND PRIX Starostwa Powiatowego w tenisie stołowym dzieci i młodzieży”
      Ilość punktów:
      20,8/26
      Przyznana kwota dotacji
      : 3.930,00 zł.
    2. Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej
      Tytuł zadania: I Powiatowy Turniej Piłki Halowej „GIMHAL 2010” dla szkół gimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego
      Ilość punktów: 19,0/26
      Przyznana kwota dotacji: 2.555,00 zł
    3. Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej
      Tytuł zadania: III Turniej Piłki Halowej „HAL CUP 2010” dla szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego
      Ilość punktów: 19,0/26
      Przyznana kwota dotacji: 2.190,00 zł

Informujemy również, że warunkiem przekazania dotacji będzie uprzednie podpisanie umów z w/w podmiotami określających warunki realizacji zadań – zgodnie z przepisami ustawy o finansach publicznych.