Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki konkursu fotograficznego "Mój Powiat Wodzisławski" - Powiat Wodzisławski

Wyniki konkursu fotograficznego "Mój Powiat Wodzisławski"

Komisja w składzie: 1. Janusz Balarin - dziennikarz, fotoreporter, 2. Daniel Wyciszczok - menager platformy mediowej Polecamy.net, 3. Marcin Barnabas - fotograf 4. Jerzy Rosół - Starosta Powiatu Wodzisławskiego w dniu 24 października br. oceniła oraz wyłoniła zwycięzców konkursu fotograficznego 2008 organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim pn. "Mój Powiat Wodzisławski".

Z 87 złożonych prac komisja wybrała 10 najwyżej ocenionych, z których wyłoniono zwycięzców:

• I miejsce – Dawid Kamiński
  • II miejsce – Andrzej Pałka
  • III miejsce – Arkadiusz Uzar
  • wyróżnienie „za pomysł” – Dawid Guzy
  • wyróżnienie „za wrażenie artystyczne” – Marcin Król
  • wyróżnienie „za technikę wykonania zdjęcia” – Dominik Barabasz.

O terminie i miejscu wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni pisemnie.

Przygotowało
Biuro Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim