Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki konkursu fotograficznego “Wolontariat okiem mieszkańca powiatu” - Powiat Wodzisławski

Wyniki konkursu fotograficznego “Wolontariat okiem mieszkańca powiatu”

Jury w składzie Janusz Ballarin, Andrzej Pałka, Donata Malińska i Magdalena Kozielska dnia 29 września oceniło oraz wyłoniło zwycięzców konkursu fotograficznego 2011 organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. pn. „Wolontariat okiem mieszkańca powiatu”.

Z 41 złożonych prac jury wybrało 10 najwyżej ocenionych, z których wyłoniono zwycięzców:
•I miejsce – Dawid Lach
•II miejsce – Irena Bańczyk
•III miejsce – Sabina Nietrzpiel
•I wyróżnienie Dawid Lach
•II wyróżnienie Magdalena Karnas

Celem konkursu było:
•pobudzenie aktywności twórczej oraz popularyzacja twórczości artystycznej w dziedzinie fotografii,
•przybliżenie mieszkańcom powiatu pracy wolontariuszy, np. w Domach Dziecka, Hospicjach, schroniskach, szkołach, firmach, podczas imprez, itp.
•przedstawienie szeroko rozumianej tematyki wolontariatu.

Otwarcie wystawy  zdjęć konkursowych oraz wręczenie nagród odbędzie się 20 października w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śl. o godz. 16.30.