Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wynik przeprowadzonych rokowań dot. sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej na terenie miasta Wodzisław Śl., będącej własnością Skarbu Państwa - Powiat Wodzisławski

Na podstawie § 12 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. 2014 r., poz. 1490 ) Starosta Wodzisławski wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej podaje do publicznej wiadomości informację o wyniku przeprowadzonych rokowań dot. sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej na terenie miasta Wodzisław Śl., będącej własnością Skarbu Państwa.

W dniu 31 stycznia 2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2 odbyły się rokowania na sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej dwukondygnacyjnym budynkiem byłego laboratorium KWK „ Marcel-Ruch 1 Maja” o pow. uż. 486,88 m 2 i kub. 1649,00 m3, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 677/8 o pow. 0.0659 ha, jednostka ewidencyjna Wodzisław Śląski, obręb Wilchwy, karta mapy 3, zapisanej w księdze wieczystej GL1W/00052473/6, prowadzonej przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim, gdzie działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów (obciążeń).

Na ogłoszone rokowania wpłynęło jedno zgłoszenie.

Liczba oferentów dopuszczonych do rokowań – 1.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 58.800,00 zł (słownie: pięćdziesiąt osiem tysięcy osiemset złotych 00/100) i sprzedaż zwolniona jest z podatku VAT. Zaoferowana przez uczestnika rokowań, cena stanowi kwotę 58.900,00 zł (słownie: pięćdziesiąt osiem tysięcy dziewięćset złotych 00/100). W wyniku przeprowadzonych rokowań jako nabywcę nieruchomości opisanej na wstępie ustalono Pana Jana Jordan.