Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wydanie folderu pt. "Powiat Wodzisławski – to już 10 lat" - Powiat Wodzisławski

Wydanie folderu pt. "Powiat Wodzisławski – to już 10 lat"

Z okazji uroczystych obchodów inaugurujących 10-lecie istnienia Powiatu Wodzisławskiego Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu przygotował publikację pt. „Powiat Wodzisławski - to już 10 lat. Wyjątkowe miejsce w Województwie Śląskim – zobacz zmiany”.

Celem publikacji jest pokazanie, jak kształtowała się administracja powiatowa od roku 1999 oraz jakie zmiany zaszły w tym czasie w Powiecie Wodzisławskim w obszarze jego ustawowych kompetencji. Z opracowania tego możemy dowiedzieć się m.in. o tym, jak kształtowała się najnowsza historia naszego Powiatu, uzyskać informację na temat składu Rad Powiatu poszczególnych kadencji, sposobu zarządzania Powiatem, instytucjach powiatowych, jak również zapoznać się ze zmianami w strategicznych obszarach działalności, które zostały zidentyfikowane w oparciu o Strategię Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2008 – 2015.