Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wszystkiego najlepszego dla ratowników medycznych! - Powiat Wodzisławski

Wszystkiego najlepszego dla ratowników medycznych!

Dziś obchodzimy Dzień Ratownika Medycznego. Z tej okazji władze Powiatu Wodzisławskiego składają wszystkim ratownikom medycznym, w szczególności pracownikom stacji Pogotowia Ratunkowego w Rydułtowach i w Wodzisławiu Śl. serdeczne podziękowania za codzienną troskę oraz trudną i odpowiedzialną służbę na rzecz ochrony ludzkiego zdrowia i życia.

dzien ratownika medycznego

Wszystkim Ratownikom Medycznym życzymy zdrowia, godnych i bezpiecznych warunków pracy, wielu przejawów należnego społecznego uznania, a także wielu sukcesów – tak na niwie zawodowej, jak i prywatnej.

Dziękujemy!

bukiet kwiatów