Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wszystkiego najlepszego dla pracowników służby zdrowia!!! - Powiat Wodzisławski

Wszystkiego najlepszego dla pracowników służby zdrowia!!!

Dziś Światowy Dzień Zdrowia, w Polsce obchodzony jako Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Władze powiatu wodzisławskiego z Zarządem i starostą Leszkiem Bizoniem na czele składają najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

światowy dzień zdrowia

W tym szczególnym czasie wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym, ratownikom medycznym, technikom, laborantom, rehabilitantom, asystentom medycznym, salowym, pracownikom obsługi oraz administracji, a także wszystkim innym osobom związanym ze służbą ochrony zdrowia, w szczególności z Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.

życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

A przede wszystkim

GORĄCO DZIĘKUJEMY!!!

Życzymy  wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych i zawodowych, a także docenienia trudnej i odpowiedzialnej pracy w służbie na rzecz ratowania tego, co najcenniejsze, czyli ludzkiego zdrowia i życia.