Wszystkiego najlepszego dla pracowników służby zdrowia

18 października obchodzimy Święto Patronalne Pracowników Służby Zdrowia. Z tej okazji Zarząd i Rada Powiatu Wodzisławskiego składają najserdeczniejsze życzenia pracownikom wszystkich zakładów opieki zdrowotnej. Szczególne podziękowania za pracę i wyrazy uznania kierowane są do lekarzy, pielęgniarek, położnych, techników, rehabilitantów, asystentów medycznych, laborantów, diagnostów, salowych, pracowników administracji oraz działów technicznych Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.

Dziękując za pełną poświęcenia i ofiarności na rzecz drugiego człowieka pracę, życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych i zawodowych, a także docenienia trudnej i odpowiedzialnej służby na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia.

róże bukiet kwiaty