Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wszystkiego najlepszego dla pracowników służby zdrowia - Powiat Wodzisławski

Wszystkiego najlepszego dla pracowników służby zdrowia

18 października obchodzimy Święto Patronalne Pracowników Służby Zdrowia. Z tej okazji Zarząd i Rada Powiatu Wodzisławskiego składają najserdeczniejsze życzenia pracownikom wszystkich zakładów opieki zdrowotnej. Szczególne podziękowania za pracę i wyrazy uznania kierowane są do lekarzy pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, farmaceutów, techników, rehabilitantów, fizjoterapeutów, asystentów medycznych, laborantów, salowych, pracowników administracji oraz działów technicznych i obsługi, a także dyrekcji Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.

Grafika okolicznościowa z okazji Święta patronalnego służba zdrowia, na zdjęciu kolaż fotografii różnych profesji medycznych oraz okolicznościowy napis

Dziękując za pełną poświęcenia i ofiarności na rzecz drugiego człowieka pracę, życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych i zawodowych, a także docenienia trudnej i odpowiedzialnej służby na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia.

róże bukiet kwiaty