Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wszystkiego najlepszego dla policjantów i policjantek! - Powiat Wodzisławski

Wszystkiego najlepszego dla policjantów i policjantek!

24 lipca obchodzimy Święto Policji. Z tej okazji władze powiatu wodzisławskiego składają wszystkim funkcjonariuszom i funkcjonariuszkom oraz pracownikom cywilnym Policji najlepsze życzenia oraz podziękowania za służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

święto policji banerek

Codzienna służba w Policji to wymagająca praca na rzecz bezpieczeństwa obywateli. Działania, jakie podejmują funkcjonariusze, nierzadko w trudnych i niebezpiecznych warunkach, zasługują na szacunek i uznanie. Ta praca wymaga profesjonalizmu, odwagi, wrażliwości i zrozumienia dla ludzkich losów. Dziękujemy, że mimo czyhających przeszkód i niedogodności, wodzisławscy Policjanci skutecznie realizują powierzone obowiązki i dbają o dobro mieszkańców powiatu wodzisławskiego – napisali w okolicznościowym liście skierowanym do wodzisławskich policjantów starosta Leszek Bizoń i przewodniczący rady powiatu Adam Krzyżak.