Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wspominamy śp. Tadeusza Skatułę. Księga kondolencyjna została wyłożona w Starostwie - Powiat Wodzisławski

Wczoraj podczas XIX Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych niespodziewanie zmarł śp. Tadeusz Skatuła, Starosta Wodzisławski w latach 2010-2016, Wicestarosta Powiatu w latach 2006-2010 i 2018-2023, radny Powiatu Wodzisławskiego od 2002 r. Dla uczczenia pamięci o Zmarłym w siedzibie głównej Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 wystawiliśmy księgę kondolencyjną, do której wpisać może się każdy, kto chciałby wspomnieć Zmarłego Starostę lub wyrazić swój żal po Jego odejściu.

Księga kondolencyjna lda uczczenia pamięci śp. Tadeusza Skatuły

W księdze może wpisać się każdy – nie tylko pracownicy Starostwa i powiatowych jednostek organizacyjnych. Księga kondolencyjna została wystawiona na pierwszym piętrze obok sekretariatu. Mieszkańcy mogą umieszczać w niej wpisy w godzinach pracy Starostwa Powiatowego, czyli:

• od pod poniedziałku do środy od 7.30 do 15.30,
  • w czwartki od 7:30 do 17:00,
  • w piątki od 7:30 do 14:00.

Księga będzie dostępna do dnia pogrzebu, tj. do 14.6.2023.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom śp. Tadeusza Skatuły raz jeszcze składamy wyrazy najgłębszego współczucia.