Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WOJ. ŚLĄSKIE: XXV SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN - Powiat Wodzisławski

WOJ. ŚLĄSKIE: XXV SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN

Wojewódzka Komisja Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, działająca przy Śląskim Towarzystwie Krzewienia Kultury Fizycznej w Katowicach, jak corocznie serdecznie zaprasza wszystkie miasta i gminy województwa śląskiego do wspólnej, sportowej rywalizacji i aktywności ruchowej w rożnych formach w ramach jubileuszowej XXV Edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2019 r.

plakat XXV sportowy turniej miast i gmin

Głównym celem XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, któremu na terenie naszego województwa Patronuje Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski jest aktywacja jak największej liczby mieszkańców, szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się i nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie.

Tegoroczny jubileuszowy XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin Województwa Śląskiego w ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbędzie się w dniach od 26. maja do 01. czerwca 2019 roku. Zgodnie z regulaminem zgłoszenia należy przesyłać na adresy e-mail: federacja@post.pl oraz slaskietkkf@interia.pl, w formie załącznika do maila do dnia 21. maja 2019 roku.

Regulamin imprezy można znaleźć na stronie Śląskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej: