Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisławscy policjanci podsumowali ubiegły rok - Powiat Wodzisławski

Wodzisławscy policjanci podsumowali ubiegły rok

W Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. odbyła się narada służbowa, podczas której podsumowano pracę policjantów w ubiegłym roku. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele powiatu wodzisławskiego: starosta Leszek Bizoń i przewodniczący Rady Powiatu Adam Krzyżak.

policja

W naradzie udział wzięli także Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. dr Krzysztof Justyński, Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Jarosław Grudziński, Prokurator Rejonowy Marcin Felsztyński i zastępczyni prezydenta Wodzisławia Śląskiego Izabela Kalinowska.

Tematem przewodnim narady było omówienie i podsumowanie pracy wodzisławskiej Policji w roku 2019. Komendant Jarosław Grudziński podziękował między innymi przedstawicielom władz samorządowych za udzielone wsparcie, dzięki któremu możliwy był zakup nowych radiowozów dla jednostek w Wodzisławiu Śl., Rydułtowach i Gorzycach. Komendant przedstawił również priorytety i zadania, jakie stoją przed funkcjonariuszami w tym roku.