Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: „ZWIER(Z)CIADŁO” w WCK - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: „ZWIER(Z)CIADŁO” w WCK

Teatr Tańca Memento zaprasza na premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. „Zwier(z)ciadło”. Premiera odbędzie się w niedzielę, 12 lutego o godzinie 18:00.

Plakat - Teatru Tańca Memento

„Zwier(z)ciadło” to spektakl taneczny, którego tematem staje się próba ukazania drugiego niezwykłego oblicza natury człowieka, nie do końca ludzkiego, a nieco bardziej zwierzęcego.

Jest w nas coś nieodkrytego, nieokiełznanego; czy jest to potencjał czy jednak coś, co działa na naszą niekorzyść? Czy jest w nas jakaś cząstka zwierzęcia? Co łączy człowieka i zwierzę? Te pytania skłoniły nas do stworzenia nowego spektaklu – mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Spektakl „Zwier(z)ciadło” został przygotowany przez najstarszą grupę Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

Przedstawienie wyreżyserowała Gosia Karwot. Za światło odpowiedzialni Radosław Bujok. W spektaklu wystąpią: Gosia Karwot, Dominika Ryszka, Patrycja Amborska, Paulina Kaźmierczak, Paulina Kotowska, Sabina Chojecka, Wiktoria Czaplak, Karolina Leśniewska, Izabela Rosińska, Danusia Badura, Natalia Knesz, Kaja Materzok, Laura Popek, Apolonia Reclik, Kamila Sąsiadek, Antosia Krótki.

Premiera spektaklu odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury 12 lutego o godzinie 18:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa czynna na pół godziny przed seansami filmowymi i wydarzeniami oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.