Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: ZUMBA FITNESS W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: ZUMBA FITNESS W WCK

Od 5 października w Wodzisławskim Centrum Kultury ruszają zajęcia "Zumba Fitness". Grupę prowadzą trenerzy ze Szkoły Tańca i Animacji TańczyMy. Zajęcia będą odbywały się w każdy poniedziałek o godz. 19:00 w sali baletowej.

Plakat - zapisy na zajęcia z Zumby Fitness

Zumba to połączenie tańca i aerobiku. Zajęcia stały się bardzo modne, zwłaszcza wśród kobiet, dlatego, że łączą w sobie świetną zabawę, ruch, taniec i jednoczesne spalanie kalorii, poprawę sylwetki i kondycji fizycznej. W Wodzisławskim Centrum Kultury są prowadzone od wielu lat z wielkim powodzeniem. W tym sezonie odbywać się będą w poniedziałki o 19:00. Koszt to 18 zł za zajęcia lub 60 zł za karnet (4 wejścia).

– Od wielu lat praktykujemy organizowanie zajęć rekreacyjno-ruchowych dla dorosłych. Cieszą się one sporym zainteresowaniem i są prowadzone przez fachowych instruktorów – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zapisy na Zumbę odbywają się bezpośrednio u instruktora podczas zajęć. Należy przynieść ze sobą zmienny strój sportowy i obuwie.
Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: TUTAJ.