Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: ZUMBA FITNESS W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: ZUMBA FITNESS W WCK

Od 6 września w Wodzisławskim Centrum Kultury ruszają zajęcia rekreacyjne pn. Zumba fitness. Odbywać się one będą w poniedziałki od godziny 18:15, a prowadzić je będzie Joanna Dziedzic ze Szkoły Tańca i Animacji Tańczymy.

plakat - zajęcia zumba fitness w WCK

Zumba to połączenie tańca i aerobiku. Zajęcia stały się bardzo modne, zwłaszcza wśród kobiet, dlatego, że łączą w sobie świetną zabawę, ruch, taniec i jednoczesne spalanie kalorii, poprawę sylwetki i kondycji fizycznej. W Wodzisławskim Centrum Kultury są prowadzone od wielu lat z wielkim powodzeniem. Odbywają się będą w każdy poniedziałek o 18:15. Koszt to 18 zł za zajęcia.

Zapisy na Zumbę odbywają się bezpośrednio u instruktora pod numerem telefonu 663 490 473 oraz podczas zajęć.

Uwaga! Ograniczona ilość osób. Na zajęcia należy przynieść ze sobą zmienny strój sportowy i obuwie.

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.