Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: ZESPÓŁ "TABU" WYSTĄPI DWA RAZY - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: ZESPÓŁ „TABU” WYSTĄPI DWA RAZY

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem Tabu, Wodzisławskie Centrum Kultury informuje, że zespół na wodzisławskiej scenie 26 marca pojawi się dwukrotnie - o godzinie 19:00 oraz 21:00.

plakat - koncert zespołu Tabu w WCK

Dobra energia popłynie z wodzisławskiej sceny. To za sprawą zespołu, który swoją charyzmą i muzycznym flow niesie tłumy. Ich koncerty wypełniają zarówno małe klimatyczne kluby, jak i wielkie stadiony. Tabu, bo o nich mowa zagrają w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca.

Tabu to śląski zespół, który powstał w 2003 roku. Przez ponad 15 lat działalności krystalizował się jego skład, jak i styl muzyczny. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Ponad tysiąc zagranych koncertów i niezliczona ilość przejechanych kilometrów spowodowały, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z „Przystanku Woodstock 2014”. Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem jednego z największych festiwali reggae w Polsce – „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim.

Aktualny skład grupy: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew, Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instrumenty klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

– Organizując pierwsze wydarzenia stacjonarne, WCK chce swoją publiczność przede wszystkim wprowadzić w dobry nastrój, stąd propozycja kabaretowych występów oraz właśnie koncertu zespołu Tabu. Ten od zawsze jest dla zebranych niesamowitym zastrzykiem energii, a tego myślę wszyscy teraz potrzebujemy. Oczywiście realizacja tego wydarzenia jest uwarunkowana sytuacją epidemiologiczną – informuje Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektorka Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zespół Tabu wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca. Grupa pojawi się na scenie dwa razy, o godzinie 19:00 oraz 21:00. Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż), w dniu koncertu 50 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Uwaga! W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.