Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: Zapraszamy na festyn rodzinny - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: Zapraszamy na festyn rodzinny

Rada Dzielnicy Stare Miasto zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie się 23 kwietnia przy parafii Ducha Świętego, ul. Mikołaja Kopernika 75. Na początek o godzinie 14.00 odprawiona zostanie uroczysta msza święta z udziałem orkiestry, a potem będzie wspólny przemarsz na teren festynu. Impreza jest przygotowana z myślą o całych rodzinach, dlatego nie zabraknie atrakcji dla osób w każdym wieku.

plakat: festyn-rodzinny-23-04-2022

Dla dzieci będą dmuchane zamki, gry i animacje, a dla starszych biesiada z grupą muzyczną TIME i wieczorem tańce z DJ-em. Będą też przejażdżki motorami, pokazy strażackie i inne niespodzianki. Dla nikogo nie zabraknie smacznego poczęstunku i regionalnych słodkości.

Festyn ma też szczytny cel, którym jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Wspólnota Dobrej Woli, która wspiera rehabilitację i leczenie chorych dzieci.

Zapraszamy 23 kwietnia od godz. 14.00
Czekamy na Was przy Parafii Ducha Świętego, ul. M. Kopernika 75

14.00 – rozpoczynamy uroczystą mszą św. z udziałem orkiestry
15.00 – przemarsz na teren festynu, powitanie
16.00 – biesiada z Grupą Muzyczną Time – gwiazdą śląskich estrad i rozgłośni radiowych
Wieczorem zabawa z DJ

Zapraszamy całe rodziny, dobra zabawa – gwarantowana!

Organizacja Festynu: Rada Dzielnicy Stare Miasto