Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śl. oraz ZSP im. J. Tischnera serdecznie zapraszają na wystawę wybranych, dyplomowych prac absolwentów z lat 2015-2021.

pLAKAT - WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH
W ciągu dziesięciu lat szkołę ukończyło 161 uczniów, którzy otrzymali dyplomy ukończenia szkoły artystycznej i zdobyli zawód plastyk w wyuczonej specjalizacji – dla wielu z nich stał się on przepustką na Akademie Sztuk Pięknych, Wyższe szkoły Artystyczne lub do prowadzenia samodzielnej działalności artystycznej czy swoich firm.
Na wystawie zobaczymy nie tylko grafiki, ale również projekty gotowych produktów tj. gry, ceramika, książki, kalendarze, wizualizacja aplikacji mobilnej i wiele innych…
Serdecznie zapraszamy!
Wystawę można podziwiać w godzinach otwarcia Czytelni /9.oo – 16.oo, w środę 9.oo – 18.oo/