Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: WCK PAMIĘTA O MIKOŁAJKACH - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: WCK PAMIĘTA O MIKOŁAJKACH

Wodzisławskie Centrum Kultury, z myślą o przedszkolakach i uczniach klas I-III szkół podstawowych, przygotowało z okazji mikołajek szereg niespodzianek. W poniedziałek, 6 grudnia o godz. 8:30 i 11:00 dzieci spotkają się z wyjątkowym gościem i otrzymają od niego mikołajkowy upominek. Będą mogły również wziąć udział w seansie filmowym pn.: „Mikołaj w każdym z nas 2”.

Jego fabuła opowiada historię małej wioski, w której dzieje się coś dziwnego – ludzie tracą pamięć. Zapomnieli m.in. o tym, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Pamięta o tym jedynie Eliza i tylko ona może przywrócić mieszkańcom wspomnienie tego niezwykłego czasu, na który czekamy każdego roku.

Uczestnicy biorący udział w seansie filmowym w ramach biletu otrzymują upominek.

Bilety dla grup zorganizowanych w cenie 25 zł można rezerwować mailowo: i.sobota@wck.wodzislaw.pl do 24 listopada br.

Źródło plakatu: Vivarto