Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: WCK - KURS SALSY OD PODSTAW - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: WCK – KURS SALSY OD PODSTAW

Do Wodzisławskiego Centrum Kultury wraca kurs salsy z trenerami Havana Salsa Club, Arkadiuszem i Martą Meps. Nowy nabór dla początkujących odbędzie się w środę, 4 listopada o godz. 20:30.

plakat - kurs salsy w WCK

Podczas kursu uczestnicy poznają tajniki energetycznej salsy kubańskiej oraz zmysłowej bachaty. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą zdrowo i ciekawie spędzić czas. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu przez 75 minut.Można dołączyć do grupy maksymalnie do dwóch tygodni od daty rozpoczęcia kursu. W grupie może uczestniczyć 16 par. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Na zajęcia można przyjść w parach lub solo, jednak pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w pary. Zapisów można dokonywać telefonicznie lub mailowo: tel. 668 129 962, e-mail: info@havanasalsaclub.pl. Cena za miesięczny karnet wynosi 90 zł od osoby (4 zajęcia). Studenci otrzymują 10 proc. zniżki.

– W ostatnich latach obserwuję niemalejące zainteresowanie zajęciami tanecznymi w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zapraszam więc na nowy kurs salsy kubańskiej ze szkołą tańca Havana Salsa Club. Będzie to z pewnością dobrze spędzony czas – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Havana Salsa Club współpracuje z Wodzisławskim Centrum Kultury od dekady. Instruktorzy posiadają ponad 13-letnie doświadczenie w nauczaniu i gwarantują wspaniałą zabawę na kursach. Z oferty skorzystało już ponad 1500 kursantów. Havana Salsa Club posiada wypracowany przez lata autorski program nauki, dzięki któremu uzyskuje znakomite wyniki szkoleniowe.

Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki. W związku z epidemią koronawirusa każdy z uczestników jest zobowiązany do przedłożenia instruktorowi oświadczenia o stanie zdrowia, do pobrania tutaj
Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w WCK znajdują się na stronie placówki https://wck.wodzislaw-slaski.pl/zajecia