Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: UWOLNIJ CIAŁO W WCK - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: UWOLNIJ CIAŁO W WCK

19 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie kolejna okazja ku temu, by uwolnić swoje ciało od napięć, bólu i stresu. Wszystko to dzięki czwartej już edycji warsztatów dla młodzieży i dorosłych, które poprowadzi Małgorzata Karwot – instruktorka tańca.

plakat "Uwolnij ciało" warsztaty w WCK

„Uwolnij ciało” – tak nazywa się cykl ruchowych zajęć rozwojowych, podczas których uczestnicy pracują m.in. nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu, które rozpoczną się 19 marca o godz. 14:00. Dwugodzinne warsztaty to okazja, by przy odpowiedniej muzyce poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 17 marca). Zapisy przyjmowane są do 15 marca pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.