Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: TANECZNE GRY I ZABAWY W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: TANECZNE GRY I ZABAWY W WCK

„Taneczne wygibasy”, czyli warsztaty z Ciocią Klocią, to zajęcia dla dzieci i rodziców. 28 listopada o godz. 15:00, w ramach cyklu „Bawmy się razem”, uczestnicy wezmą udział w tanecznych grach i zabawach rozwijających wyobraźnię i budujących świadomość ruchu, a także nauczą się kilku prostych układów tanecznych.

zdjęcie kobiety wytwarzajacej bańki mydlane

Bezpłatne zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od pięciu do dziesięciu lat. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 26 listopada (32 455 48 55, piak@wck.wodzislaw.pl).

Artystyczne zajęcia poprzedzi wydarzenie, które będzie miało miejsce na na scenie widowiskowej WCK w ramach „Rodzinnych spotkań z tańcem”. O godz. 16:00 będziemy mieli okazję zobaczyć widowisko taneczne w wykonaniu zespołu Miraż. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.