Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO W WCK

Na polskiej scenie muzycznej są od 35 lat, wydali ponad 20 krążków, a w muzyce będącej mieszanką utworów folkowych i poezji śpiewanej nie mają sobie równych. Mowa o Starym Dobrym Małżeństwie, które na wodzisławskiej scenie pojawi już 14 stycznia 2022 r. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

plakat - Stare Dobre Małżeństwo, na plakacie członkowie zespołu na tle kamiennej ściany

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna; Wojciech Czemplik – skrzypce; Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa

Koncert odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 14 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00. Bilety w cenie 95 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.