Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANDRZEJEM MELLEREM - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANDRZEJEM MELLEREM

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim organizuje 27 listopada spotkanie autorskie z Andrzejem Mellerem. Spotkanie pt. "Wietnam, jakiego nie znacie" odbędzie się o godzinie 17. Wstęp wolny.

plakat SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANDRZEJEM MELLEREM

Andrzej Meller to autor książek reporterskich, dziennikarz, korespondent wojenny, antropolog kultury oraz podróżnik. Przez kilka lat współpracował z Tygodnikiem Powszechnym, jako korespondent wojenny na Kaukazie, w Afganistanie, Pakistanie, na Sri Lance i w Libii. O konfliktach w tych miejscach napisał dwie książki: „Miraż. Trzy lata w Azji” oraz „Zenga, Zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki”. Za sprawą najnowszej książki „Czołem nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie”, odbędziemy fascynującą podróż do Wietnamu, okraszoną pokazem multimedialnym. Będzie również możliwość zakupu książki w specjalnej, promocyjnej cenie z autografem autora.