Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Wodzisław Śląski: ŚPIEWAJĄCO, ARTYSTYCZNIE i RODZINNE W WCK

Wodzisław Śląski: ŚPIEWAJĄCO, ARTYSTYCZNIE i RODZINNE W WCK

Baśń Słowian Zachodnich będzie tematem przewodnim „Rodzinnych spotkań z teatrem”, na które Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę, 27 lutego o godz. 16:00. Tym razem publiczność będzie mogła zobaczyć program w wykonaniu aktorów z Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach „Śpiewająca Lipka - o dziewczynie i o królewiczu w krowiej skórze”, na który złożą się prezentacje sceniczne i warsztaty artystyczne.

Plakat wydarzenia Śpiewająco, artystycznie i rodzinnie w WCK

Udźwiękowiona baśń, wiodąca przez odległe krainy, opowiada o wędrówce trzech sióstr, które poszukiwały uzdrawiającej wody dla swojego ojca. O tym, jak potoczyły się ich losy, można będzie przekonać się w ostatnią niedzielę miesiąca. Tej wyjątkowej historii towarzyszyć będą dźwięki instrumentów etnicznych i relaksacyjnych, takich jak misy, bębny, dzwonki, gongi, a jej zwieńczeniem będą warsztaty o tematyce przyrodniczej, pełne wrażeń dźwiękowych, tańca i dobrej zabawy.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na pół godziny przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej (32 4554855).

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.