Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: SPEKTAKL "SEN KSIĘŻNICZKI" W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: SPEKTAKL „SEN KSIĘŻNICZKI” W WCK

„Sen księżniczki” to kolejna propozycja spektaklu w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem, na które Wodzisławskie Centrum Kultury od lat zaprasza w ostatnią niedzielę miesiąca. 29 listopada o godz. 16:00 na deskach WCK wystąpią aktorzy z Grupy Teatralnej Miodzio i Małe Miodzio z Raciborza.

plakat - spektakl "Sen księżniczki" w WCK

Wszyscy mają sny – duzi, mali, młodzi, starzy, strażacy, krawcowe i księżniczki. Ale o czym śnią księżniczki? Może o księciu z bajki, albo o wspaniałych balach, kolorowych sukniach i wspaniałej biżuterii? A może o cudownych podróżach? A co, jeśli okazuje się, że książę nie jest z bajki, inne księżniczki są konkurencją, a wymarzone miejsca są pełne śmieci, albo co gorsza, nie są pięknym snem, lecz koszmarem? Jak poradzi sobie z tym nasza księżniczka? Odpowiedzi na te pytania szukać należy w ostatnią niedzielę listopada w WCK.

Scenariusz i reżyseria: Monika Kubica–Skaba, Szymon Skaba. Inspiracją do spektaklu był scenariusz M. Schejbal „Sen kołowrotka”.

Bilety w cenie 20 zł już dostępne online oraz w kasie. WCK zachęca do zakupu biletów online za pośrednictwem strony WCK oraz portalu biletyna.pl. Kasa WCK jest czynna na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami, seansami filmowymi, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wydarzenia. Z chwilą rozpoczęcia wydarzenia nie ma możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów – w czwartki od 10:00 do 12:00.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.
Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.