Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: SPEKTAKL "FLOW" W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: SPEKTAKL „FLOW” W WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl pt. „Flow” w wykonaniu aktorów z Teatru Tańca Memento. Przedstawienie zostało zaplanowane na 24 czerwca, w czwartek na godz. 17:00.

plakat - widowisko Teatru Memento w WCK

Spektakl taneczny „Flow” to zabawa barwami, kolorami i wzorami, które są metaforą tego, co czujemy, myślimy, jacy jesteśmy, najogólniej tego, co dzieje się w naszym wnętrzu. Przedstawienie zaprezentuje grupa juniorska Teatru Tańca Memento.
– Przez nas codziennie przepływają barwne fale. Kiedy nie pozwalamy płynąć temu, co jest w nas stajemy się zamrożeni i pojawia się chaos, kolory zlewają się i giną, wszystko jest rozmyte i staje się czarne. Kiedy wyrażamy siebie, pozwalamy przepływać naszej energii bez oporów. Kolory są wyraźne, piękne i zgrane. Jesteśmy w stanie flow – płyniemy, latamy, kwitniemy – opowiada Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od wielu lat. Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Instruktorami są Małgorzata Karwot i Mateusz Soboszek. W spektaklu zatańczą: Alicja Bańczyk, Natalia Bauerek, Magdalena Chwołka, Malwina Nielaba, Emilia Patas, Vanessa Pawlusińska, Antosia Skorża, Oliwia Stepczuk, Angelika Strączek, Nadia Tomecka.

– Serdecznie zapraszam na premierę spektaklu „Flow” Teatru Tańca Memento. Jestem przekonana, że przedstawienie dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 15 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.