Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: RAZ DWA TRZY W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: RAZ DWA TRZY W WCK

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności. W jubileuszowym wydaniu pojawią się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 25 listopada o 18:00. Bilety już w sprzedaży!

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.
Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź.

I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny. – Bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście, bo te 30 lat minęło nam jak jeden koncert – mówią artyści.

zdjęcie zespołu Raz Dwa Trzy

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 25 listopada o godzinie 18:00. Bilety w cenie 110 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.