Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski ponownie „Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi” - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski ponownie „Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi”

Niezmiennie od lat to wydarzenie napędza nas na więcej. Świetne koncerty muzyczne, niespotykana atmosfera i dobra energia, która zostaje z nami jeszcze na długo. Już po raz 19. bawić się będziemy na „Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi - Reggae Festiwalu”. Widzimy się 22-23 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. O gorącą atmosferę zadbają wyjątkowi artyści z reggae sceny i... nie tylko! Całość poprowadzi Cheeba, DrLove oraz Slaveah.

plakat - Najcieple Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal

Podczas tegorocznej edycji wystąpią:
Jahneration
Marika
Shashamane
gość specjalny Piotr „Kękę” Siara

Tabu
Bakshish
Damian Syjonfam
Roots Soldiers
gość specjalny Łydka Grubasa

Podczas imprezy nie zabraknie bogatej oferty gastronomicznej i handlowej.

Cena biletu dwudniowego: 40 zł (dzieci do lat 12. wstęp darmowy). Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy masowej. Opaska upoważnia do wejścia na teren imprezy w czasie jej trwania (22 i 23 lipca zgodnie z programem wydarzenia).
Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM”. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.
Na festiwal zaprasza prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego. Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy