Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: PARANIENORMALNI CHARYTATYWNIE W W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: PARANIENORMALNI CHARYTATYWNIE W W WCK

1 października zapełnijmy Wodzisławskie Centrum Kultury! Cały dochód ze sprzedaży biletów artyści z grupy Paranienormalni, ktorzy tego dnia wystąpią na deskach wodzisławskiej sceny przeznaczą na cel charytatywny.

plakat - kabaret Paranienormalni w WCK

1 października przypada „Światowy dzień uśmiechu”, akurat tego dnia w ramach trasy #VIPTOUR kabaret Paranienormalni wystąpi w Wodzisławiu Śląskim. Artyści pomyśleli, że warto podzielić się uśmiechem szerzej – nie tylko z widzami spektaklu. W związku z tym: CAŁY DOCHÓD, ze sprzedaży biletów, Kabaret Paranienormalni przeznaczy na lokalny cel charytatywny. I tak wesprą Wodzisławską Placówkę Wsparcia Dziennego „Dziupla”, która na co dzień wspiera potrzebujące rodziny, dzieci i młodzież w zakresie wsparcia psychologicznego czy pedagogicznego.

– Zachęcamy do zakupu biletów, bowiem im Więcej Was na występie, tym więcej uśmiechów na ustach potrzebujących – mówią kabareciarze.

Grupa na wodzisławskiej scenie zaprezentuje swój najnowszy program „Bez znieczulenia”. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. Ten program to nie tylko mieszanka pandemicznych historii, ale również spotkanie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju. Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów 15-latka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Odpowiedź jest prosta – obraca wszystko w żart!

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 1 października o godzinie 17:30. Bilety w cenie 70 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.