POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Czas wolny

WODZISŁAW ŚLĄSKI: MUZYKA DLA SMYKA

Muzyka dla smyka to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. Są doskonałym pomysłem na rozpoczęcie muzycznej przygody malucha. Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez śpiew, taniec przy muzyce, grę na instrumentach, przy tym świetnie się bawiąc.

plakat - nabór na zajęcia muzyczne z dziećmi w WCK

Zapisy odbędą się 29 września, w środę, o godz. 9:00 w sali kameralnej nr 7 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zajęcia podzielone zostaną na 2 grupy.

Grupa I na godz. 9:00 dedykowana będzie dla dzieci 2-3 letnich, a grupa II na godz. 9:45 dla dzieci w wieku 3-4 lat. Czas trwania zajęć to 30 minut. Instruktorem prowadzącym jest Karolina Filec-Hanik. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest wokalistką, pianistką a przędze wszystkim z zamiłowania nauczycielem muzyki małych i dużych.

– Już jako dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, nie wiedząc jeszcze wtedy tak naprawdę kim zostanę…. a dziś? Wiem, że muzyka i praca z najmłodszymi i młodzieżą to właśnie to, czego chcę. Uwielbiam pracę z dziećmi, dzielenie się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami, przede wszystkim w radosnej atmosferze wprowadzać je w świat muzyki poprzez śpiew, rytmiczanki, taniec, grę na instrumentach, pobudzając ich muzykalność, kreatywność, percepcję i wyobraźnię. Muzyka to magia. Tę właśnie magię staram się tworzyć na moich zajęciach i odczuwać wspólnie z wychowankami – mówi Karolina Filec-Hanik.

Cena za zajęcia wynosi 270 zł za cały sezon (9 miesięcy) płatna w 3 ratach. Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw.pl/zajecia. Zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi i bezpieczeństwa. Podczas nich obowiązują zasady, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej placówki: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/procedura-bezpieczenstwa-dotyczaca-zapobiegania-i-przeciwdzialania-covid-19.