Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: "MUZYCZNE SPOTKANIA SENIORÓW" ODWOŁANE - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: „MUZYCZNE SPOTKANIA SENIORÓW” ODWOŁANE

Główny organizator koncertu, Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, podjął decyzję o odwołaniu najbliższego "Muzycznego spotkania seniorów" w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wydarzenie to planowane było na 26 października br.

plakat - odwołanie "Muzycznych spotkań seniorów w WCK

Zwroty biletów przyjmowane będą w godzinach pracy kasy. Kasa WCK jest otwarta na godzinę przed każdym biletowanym wydarzeniem. Obok tego wyznaczone zostały specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów, w czwartki od 10:00 do 12:00. Dodatkowo Wodzisławskie Centrum Kultury umożliwi zwrot biletu w dniu planowanego koncertu – 26 października. Wówczas zwroty przyjmowane będą od 17:00 do 18:00.