Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » WODZISŁAW ŚLĄSKI: MOJA KOLOROWA SZKATUŁKA – WARSZTATY DLA SENIORÓW W WCK

WODZISŁAW ŚLĄSKI: MOJA KOLOROWA SZKATUŁKA – WARSZTATY DLA SENIORÓW W WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne dla seniorów, które odbędą się we wtorek, 25 stycznia o godz. 9:00. Dwugodzinne spotkanie, podczas którego poznają technikę ozdabiania drewnianych szkatułek metodą decoupage, będzie świetną okazją do świętowania dnia Babci i Dziadka w twórczy sposób.

PLAKAT - warsztaty dla seniorów

Ale to nie wszystko. Po artystycznym poranku można będzie udać się do kina Pegaz, gdzie o godz. 11:00 wyświetlony zostanie film z cyklu Kino Seniora „Powrót do tamtych dni” (cena biletu: 14/16 zł).

Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 24 stycznia pod adresem: piak@wck.wodzislaw.pl. Koszt biletu: 20 zł (organizator zapewnia wszelkie materiały). Informacji o warsztatach udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej pod numerem telefonu: 32 455 48 55.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w zajęciach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.