Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: MAGICZNE PRZEDSTAWIENIE W WCK

W marcu „Rodzinne spotkania z teatrem” będą naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. Przedstawienie można będzie zobaczyć 28 marca, w niedzielę, o godz. 16:00, a o niezapomniane przeżycia zadba magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawi w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

plakat- pokaz iluzji w WCK

W programie można będzie zobaczyć wiele magicznych sztuczek wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie. Latający stolik, efekt teleportacji i wiele innych zaskakujących iluzji to gwarancja dobrej zabawy, a także możliwość przeniesienia się do innego, zaczarowanego świata, w którym rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością. Kto wie? Może nawet uda się poasystować iluzjoniście w jego sztuczkach?

Adrian Mitoraj wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 28 marca o 16:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.

Uwaga! W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.