Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: MAGICZNE POPOŁUDNIE W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: MAGICZNE POPOŁUDNIE W WCK

„Hokus-pokus czyli tworzymy czarodziejskie kapelusze" to tytuł twórczych zajęć dla dzieci i rodziców. 6 czerwca o godz. 15:00, w ramach cyklu „Bawmy się razem", uczestnicy wyczarują z różnych materiałów oryginalne nakrycia głowy.

plakat - cykl "Bawmy się" w WCK

Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od pięciu do dziesięciu lat. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 2 czerwca (32 455 48 55, piak@wck.wodzislaw.pl).

Artystyczne zajęcia to przedsmak tego, co wydarzy się na scenie widowiskowej WCK w ramach „Rodzinnych spotkań z teatrem”.

O godz. 16:00 będziemy mieli okazję zobaczyć wypełnione efektami iluzjonistycznymi widowisko „Poza wyobraźnią”. O niezapomniane przeżycia zadba magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawi w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.