Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: Letnie muzykowanie w miejskim parku - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: Letnie muzykowanie w miejskim parku

Wodzisławskie Centrum Kultury i Telewizja TVS zapraszają na cykl koncertów, które już w sierpniu i to w każdą niedzielę odbędą się w zaciszu klimatycznego Parku Miejskiego.

plakat - Letnie muzykowanie

Na scenie zobaczymy m.in. plejadę śląskich gwiazd, za sprawą których muzyczne wieczory na długo zapadną w pamięci mieszkańców i osób odwiedzających Wodzisław Śląski.

7 sierpnia przed wodzisławską publicznością zaprezentują się artyści Tomasz Calicki i Michalina Starosta, działający od lat z sukcesami na śląskiej scenie muzycznej. Tydzień później do Parku w centrum miasta przybędziemy, by wziąć udział w koncercie jednej z najpopularniejszych grup na Śląsku, założonej przed ponad 20 laty Karpowicz Family. A już w trzecią niedzielę miesiąca będzie okazja do wysłuchania lokalnej formacji Gra-My, która nawet z najprostszego utworu potrafi zrobić hit oraz znaleźć w nim pięć głosów do zaśpiewania.

Prowadzenie: Agnieszka Strzelczyk oraz Nina Nocoń.

Na zakończenie, 28 sierpnia, tradycyjnie wystąpi Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa pod dyrekcją Marka Soboty, działająca w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA przy Wodzisławskim Centrum Kultury.

Letnie Muzykowanie patronatem medialnym objęło Radio Silesia.

Koncerty rozpoczynają się o godz. 18:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.