Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Wodzisław Śląski: KORTEZ W WCK

Wodzisław Śląski: KORTEZ W WCK

Kortez Kwadro Tour zawita do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Koncert w ramach wiosennej trasy odbędzie się w środę, 20 kwietnia o godzinie 18:00.

PLAKAT - KORTEZ W WCK, na zdjeciu artysta z kamerą w dłoniach

Będzie to już prawdopodobnie ostatnia odsłona tej formuły opartej na przybliżeniu sylwetki Korteza poprzez przekrój Jego dotychczasowego dorobku. – W marcu i kwietniu 2022 roku odwiedzimy miasta, do których dawno nie zajeżdżaliśmy oraz te, do których nigdy nie było nam po drodze – czytamy na oficjalnym fan page’u artysty.

Na scenie Kortez pojawi się w towarzystwie Krzyśka Domańskiego, Roberta Szymańskiego i Tomka Ziętka.

Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczula się by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę.

Koncert odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury, w środę, 20 kwietnia o godzinie 18:00. Bilety w sprzedaży od czwartku 20.01 od godziny 12:00 na portalu biletyna.pl (link do sprzedaży biletów https://biletyna.pl/koncert/Kortez/Kwadro-Tour/Wodzislaw-Slaski).

Bilety będzie można kupić również w kasie w godzinach pracy kasy. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.