Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: KONKURS NA INICJATYWY LOKALNE 2021 - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: KONKURS NA INICJATYWY LOKALNE 2021

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śl. ogłasza konkurs na Inicjatywy Lokalne 2021. Do pozyskania jest wsparcie 17500 zł na realizację oddolnej inicjatywy na rzecz dobra wspólnego. Mogą startować osoby indywidualne, grupy formalne i nieformalne, organizacje pozarządowe z powiatu wodzisławskiego. Wnioski można składać do 24 stycznia 2022 roku.

plakat Konkurs na inicjatywy Lokalne

Konkurs organizowany jest przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wodzisławiu Śląskim w ramach projektu Biblioteka BLISKO Ciebie, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Celem naboru wniosków jest zainicjowanie nowych działań kulturalnych, które przyczynią się do zaangażowania mieszkańców powiatu wodzisławskiego w tworzenie kultury, wzmocnią zaangażowanie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w życie społeczności lokalnej, odkryją i rozwiną potencjał oraz kapitał kulturowy społeczności lokalnej.
Regulamin i szczegóły – na stronie www Biblioteki : https://bit.ly/3pPUPpp