Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: KONCERT ELENI W WCK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: KONCERT ELENI W WCK

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które do dziś bawią i kołyszą wielu. Już 24 maja o godzinie 18:00 (i dodatkowo o 20:15), z dedykacją dla mam, na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda - Eleni.

plakat - koncert Eleni w WCK

Eleni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w 1956 roku w Bielawie na Dolnym Śląsku. Już w dzieciństwie z racji rodziny o tradycjach artystycznych zetknęła się w muzyką. Swoją pierwszą płytę długogrającą „Po słonecznej stronie życia” nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę „Ty jak niebo, ja – jak obłok”, która okazała się wielkim sukcesem. Łącznie nagrała ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty”. Koncertowała po największych krajowych scenach, a także w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Podczas koncertu w Wodzisławiu Śląskim Eleni wystąpi z dedykacją dla wszystkich mam. Usłyszymy największe przeboje takie jak : „Miłość jak wino”, „Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca”, „Tylko w Twoich dłoniach”, „Na wielka miłość” oraz najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”. Piosenkarce będzie towarzyszył zespół w osobach: Kostas Dzokas oraz Aleksander Białous.
Koncert Eleni z uwagi na pandemię był już przekładany, dlatego WCK wyjaśnia – Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma konieczności wymiany biletów. Obsługa WCK będzie wskazywała odpowiednie miejsce w sali widowiskowej, tak by zachować zasady obowiązującego reżimu sanitarnego.

Dla zainteresowanych koncertem mamy dobre wieści. Bilety w cenie 60 zł są jeszcze dostępne w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Kasa będzie otwarta na godzinę przed seansami kinowymi oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00. Żeby zapewnić komfort oglądania i bezpieczeństwo, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, w odpowiednich odstępach i z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.