Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: KINO RELIGIJNE W WCK - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: KINO RELIGIJNE W WCK

Kino Pegaz zaprasza na marcową odsłonę Cyklu Filmów Religijnych. Tym razem widzowie zobaczą film „Cud Guadalupe”. Jest to pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe.

plakat filmu "Cud Guadalupe"

Seanse filmu można zobaczyć w kinie Pegaz w Wodzisławskim Centrum Kultury (ul. ks. płk. W. Kubsza 17) w dniach: 11, 12, 13 marca o 12:00, 13:30 i 17:00 oraz 15 i 17 marca o 18:00 i 16 marca o 17:00.

Opis filmu: John Martinez jest młodym i ambitnym reporterem z Los Angeles. Razem ze swoją żoną Mary spodziewają się właśnie pierwszego dziecka, a on dostaje do napisania artykuł o kulturze latynoamerykańskiej. Siłą rzeczy musi się zmierzyć z legendą objawień Matki Bożej w Guadalupe. Sceptycznego początkowo Johna coraz bardziej pochłania śledztwo – do momentu, gdy dostaje tragiczną wiadomość… Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud?

Cykl Filmów Religijnych: „Cud Guadalupe”, religijny, +13, 95 min.

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (dzieci od lat 3, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz online: https://biletyna.pl/film/Cud-Guadalupe/Wodzislaw-Slaski

Źródło grafiki i opisu filmu: Rafael Film