Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: KINO NA WALENTYNKI - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: KINO NA WALENTYNKI

Wszystkich zakochanych zapraszamy do kina Pegaz w Wodzisławskim Centrum Kultury. Z okazji Walentynek przygotowano seanse komedii „(Nie)długo i szczęśliwie”.

plakat komedii „(Nie)długo i szczęśliwie”.

Bohaterami filmu są cztery małżeństwa, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Mają miesiąc na podjęcie decyzji o przyszłości swoich związków. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej szansy?

Kino na Walentynki: „(Nie)długo i szczęśliwie” – 11 lutego o 17:00 (piątek) oraz 13 lutego o 15:00 i 17:00 (niedziela).

Bilety w cenie 14/16 zł są dostępne w kasie WCK przed seansami oraz online. Kino Pegaz mieści się w Wodzisławskim Centrum Kultury, przy ul. ks. płk. W. Kubsza 17. Szczegóły na: wck.wodzislaw-slaski.pl/kino/

Źródło opisu filmów i grafik: Best Film