Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: KINO GROZY JUŻ W NIEDZIELĘ - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: KINO GROZY JUŻ W NIEDZIELĘ

Jeden dzień, dwa horrory – to propozycja Wodzisławskiego Centrum Kultury na wieczór z kinem Pegaz. W niedzielę, 31 października od godziny 17:00 w wodzisławskim kinie miłośnicy horrorów zobaczą dwa tytuły: o 17:00 „Wcielenie”, o 19:00 „Dom nocny”.

plakat - Kino grozy już w niedzielę

Kino na Halloween: „Wcielenie” – 31.10 g. 17:00
W filmie Madison jest sparaliżowana przez wstrząsające wizje makabrycznych morderstw, a jej męka pogłębia się, gdy odkrywa, że te sny na jawie są w rzeczywistości przerażającą rzeczywistością. Występują: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young.

Kino na Halloween: „Dom nocny” – 31.10 g. 19:00
Po niespodziewanej śmierci męża, Beth (Rebecca Hall) zostaje sama w domu nad jeziorem, który dla niej zbudował. Stara się powrócić do normalności, ale zaczynają nawiedzać ją koszmary. Wbrew radom przyjaciół zaczyna przeczesywać dobytek męża, szukając odpowiedzi. To, co znajduje, to sekrety zarówno dziwne, jak i niepokojące – to tajemnica, którą jest zdeterminowana, by rozwikłać. W filmie „Dom nocny” występują Rebecca Hall, Sarah Goldberg, Vondie Curtis Hall, Evan Jonigkeit i Stacy Martin.

Bilety w cenie 16 zł normalny, 14 zł ulgowy są dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury (Wodzisław Śląski ul. Kubsza 17, tel. 32 455 48 55) oraz online. Szczegóły na https://wck.wodzislaw-slaski.pl/

opisy: dystrybutorzy filmów