Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śląski: GALA TANECZNA MIX - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śląski: GALA TANECZNA MIX

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zapraszają na Wodzisławską Gale Taneczną MIX. Ta odbędzie się 21 maja.

Plakat - Gla taneczna MIX

Wodzisławska Gala Taneczna MIX to potężna dawka emocji, tańca i muzyki. Po raz 20. scena WCK zapłonie. Do udziału będą mogły zgłaszać się zespoły tańczące w stylach: street dance, show dance oraz taniec towarzyski i w kategoriach wiekowych: dzieci 7-11 lat, 12-15 lat, młodzież 16 + oraz dorośli 30+.

Regulamin imprezy, karta zgłoszenia oraz wszelkie szczegóły juz wkrótce pojawią się na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl. Tymczasem warto zapisać datę w swoim kalendarzu.