Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: "AKADEMIA DLA WSZYSTKICH" - TOP TEAM ZAPRASZA - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: „AKADEMIA DLA WSZYSTKICH” – TOP TEAM ZAPRASZA

Akademia Sportowa Top Team ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników aktywności fizycznej na sportowy happening pod hasłem "Akademia dla wszystkich"!

plakat - Akademia Top Team dla wszystkich

Akademia Top Team z powodu braku możliwości zorganizowania Gali w dotychczasowej formie, postanowiła wyjść poza mury sali treningowej i Wodzisławskiego Centrum Kultury, by pokazać, że mimo panującej sytuacji nadal prężnie działa, osiąga sukcesy, nie traci zapału i pasji.

„Świadomi skutków bezruchu spowodowanego pandemią i zdalnym nauczaniem w szkołach, stawiając czoła obecnie panującym obostrzeniom oraz ograniczeniom w dostępie do zajęć sportowych szczególnie wśród dzieci i młodzieży, postanowiliśmy wyjść poza mury sali treningowej oraz poza mury Wodzisławskiego Centrum Kultury, gdzie dotąd corocznie odbywała się Gala Akademii. Przed nami wydarzenie pełne dobrych emocji, sportowej pasji, wspaniałych pokazów umiejętności naszych zawodników. Wychodzimy do ludzi, by nas poznali i by dali się poznać.”

„Akademia dla wszystkich” to bezpłatne wydarzenie, na które zapraszamy całe rodziny! Czekają Was spotkania z mistrzami sportów walki, bufet ze świeżo wyciskanymi sokami i zdrowymi przekąskami, poruszające serca historie i motywujące sportowe akrobacje.

Wszystko odbędzie się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śląskim. Startujemy o 20:00, w sobotę 12 czerwca 2021 r.

Godz. 20.00 – otwarcie bufetów

godz. 20.45 – pokazy sportowe

Przygotujcie się na show, jakiego jeszcze nie widzieliście!