Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: 9 PAŹDZIERNIKA - NOC BIBLIOTEK - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: 9 PAŹDZIERNIKA – NOC BIBLIOTEK

Serdecznie zapraszamy na Noc Bibliotek, 9. października, godzina17.00

Plakat - Noc Bibliotek, 9.10.2020 r. od godziny 17.00

W programie :

• godzina 17.00 – krótka prezentacja gościnnego stoiska z olejkami, zapachami, maceratami pochodzącymi z natury czyli stoisko p. Piaseckich, promujących nową markę OLEJKI Z WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO
  • 17.30 – Michał Szulim i jego spojrzenie na Etiopię – slajdowisko i spotkanie podróżnicze
  •  17.00 – pokaz filmu animowanego dla dzieci „Jakub, Mimmi i gadające psy” w reż. Edmundsa Jansona, Łotwa, Polska, 2019, który powstał na podstawie książki łotewskiej pisarki Luize Pastore „Maskackas stasts” (niewydanej jeszcze w Polsce). To nagrodzona przez jury na festiwalu Kino Dzieci 2019 za „empatyczne, wrażliwe i atrakcyjne artystycznie ukazanie historii, która zaskakuje oryginalnością a zarazem porusza ważne współczesne problemy kulturowe i cywilizacyjne świata dzieci i dorosłych”, współtworzona przez Polaków, oryginalna w formie animacja, która opowiada o budowaniu porozumienia i zachęca do wspólnego działania w trosce o najbliższe otoczenie i przyrodę.

Plakat - Noc Bibliotek, film " "Jakub, Mimmi i gadające psy"
Ilość miejsc ograniczona!
Na wydarzenia (film/spotkanie) – obowiązują wejściówki! – do odebrania w Wypożyczalni dla Dorosłych!
Szczegóły : TUTAJ