Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Wodzisław Śląski: 3. EDYCJA ZAWODÓW AKROBREAK MASTERS w WCK

Wodzisław Śląski: 3. EDYCJA ZAWODÓW AKROBREAK MASTERS w WCK

Już 26 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędą się zawody z akrobatyki tanecznej pn. "Akrobreak Masters", które WCK organizuje wspólnie z firmą Akrobreak. Impreza wystartuje o godz. 9:00 i potrwa do 19:00.

PLAKAT - 3. edycja zawodów Akrobreak Masters w WCK

Do 3. edycji zawodów „Akrobreak Masters” zgłosiło się ponad 170 uczestników. Już 26 marca od godz. 9:00 do 19:00 podziwiać będziemy gimnastyków w 3 kategoriach wiekowych od dzieci i młodzież na poziomie rekreacyjnym, standard i master. Całe zamieszanie wywołał Marcin „Kostek” Kost, który od kilku lat prowadzi zajęcia akrobatyczne w Wodzisławskim Centrum Kultury. Do Wodzisławia Śląskiego przyjadą zawodnicy z Raciborza, Cieszyna, Rybnika, Żor, Skoczowa, Jastrzębia, Zebrzydowic, Lublińca, Kuźni Raciborskiej, Dąbrowy Górniczej, Rud i innych. Szykują się prawdopodobnie największe tego typu zawody na Śląsku.

– Jestem podekscytowany i niezwykle szczęśliwy, że aż tyle osób zgłosiło się do kolejnej edycji. Tego typu przedsięwzięcie to ogromny stres i wyzwanie, ale zarazem wielka radość, że dzieci i młodzież stawiają na rozwój fizyczny i chcą w sposób aktywny spędzać czas – mówi Marcin Kost, pomysłodawca imprezy.

Wszystkie szczegóły (regulamin, karta zgłoszenia, zasady udziału) dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie internetowej Wodzisławskiego Centrum Kultury pod adresem https://wck.wodzislaw-slaski.pl/3-edycja-zawodow-akrobreak-masters-w-marcu-w-wck

3. edycja zawodów Akrobreak Masters będzie otwarta dla publiczności. Bilety w cenie 10 zł można kupić w kasie WCK lub za pośrednictwem sprzedaży on-line na stronie https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet